Intencje Mszalne

14.04.2019 r. - 21.04.2019 r.

 

 

14.04.2019  NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

6.30    Za + Annę Wilk – od koleżanek.

8.00    Za + Sonię Nieszporek – od lokatorów z ul Andersa 8.

9.15    Za Parafian.

10.30  Dziękczynna w intencji Zbigniewa Piątek z ok. 60 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

12.00  Za + Stanisława Stokowskiego w 1 rocz. śmierci.

15.15  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00  Za ++ Józefa Młynarski w 1 rocz. śmierci, rodziców Rozalię i Józefa, siostry Krystynę i Natalię, brata Jana, bratową Pelagię, teściów Annę i Jana, szwagra Jana, szwagierkę Henrykę.

 

15.04.2019  WIELKI PONIEDZIAŁEK

7.00    Za ++ Franciszka Zając, żonę Irenę, rodziców Józefa, Marię Zając, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30    Za + mamę  Wiktorię Los w rocz. urodzin, ojca Ryszarda, brata Romana, dziadków Annę
i Franciszka Skowera, ciocię Agnieszkę Bacik, ++ z pokrew. Los, Skowera, Łabuz.

18.00  Dziękczynna w intencji Barbary i Jacka Mańka z okazji 30 rocz. ślubu.

 

16.04.2019  WIELKI WTOREK

7.00    Za ++ Martę, Ryszarda, Piotra Franiel; Jerzego Skrzypczyk; Marię, Jana, Franciszka Hajda; Karinę Kurzok.

7.30    Za ++ rodziców Gertrudę, Henryka Wosz, teściów Antoninę, Pawła Zimnik

18.00  Za ++ dziadków Agnieszkę, Ignacego Wiltosz; Anielę, Jana Pytlak

 

17.04.2019  WIELKA ŚRODA

7.00    Za ++ matkę Helenę, ojca Karola Małek, ++ z rodzin Małek, Bacik, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30    Za + Zofię Michalik – od Grażyny z rodziną.

18.00  Za + ojca Władysława Górowicz

18.30  Nowenna do św. Józefa.

 

18.04.2019  WIELKI CZWARTEK

18.00  Msza św. Wieczerzy Pańskiej.

21.00 Zakończenie adoracji NS w Ciemnicy.

 

19.04.2019  WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ

8.00    Adoracja NS w Ciemnicy

9.00    Droga Krzyżowa.

15.00  Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18.00  Ceremonie Wielkiego Piątku.

23.00 Zakończenie adoracji NS w Bożym Grobie.

 

20.04.2019  WIELKA SOBOTA

8.00 Adoracja NS w Bożym Grobie.

19.00 Zakończenie adoracji

21.00 Msza św. Wigilii Paschalnej.

                        REZUREKCJA

 

21.04.2019  NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.30   

8.00    Za ++ rodziców Gertrudę, Antoniego Kudełko, ++ z rodzin Kudełko, Bacik, Pietrek.

9.15    Za ++ Annę, Józefa Wilk – od wnuków z rodzinami

10.30  Za Parafian.

12.00  1) Dziękczynna w intencji Agnieszki Tomczyk z ok. 85 rocz. urodzin, w intencji zięcia Rudolfa Świtała z ok. 60 rocz. urodzin, oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

            2) O dary i łaski Ducha Świętego dla Szymona Czapla z okazji 18 rocz. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziców i brata

            Chrzest po Mszy Świętej: Tymoteusz Szewera, Liwia Wojciechowska

15.15  Nieszpory Świąteczne

16.00  Za + męża Eugeniusza Patoń, ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa

            Roczek po Mszy Świętej: Alicja Dąbrowska

 

  

Poprzedni tydzień

 

 

7.04.2019 r. - 14.04.2019 r.

 

 

07.04.2019  5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30    Za + Joannę Kościelny – od sąsiadów.

8.00    Dziękczynna z ok. urodzin Rafała i Pauliny.

9.15    Za + Zofię Michalik –od rodzin księży i siostry zakonnej.

10.30  Za + Krzysztofa Bednarek w rocz. śmierci.

12.00  Msza św. chrzcielna.   Roczek: Klaudia Franiel, 

15.15  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00  Za ++ syna Kazimierza Deja, męża Jana, ++ pokrew., dusze w czyśćcu cierpiące.

            Roczek po Mszy św.: Lena Hanysek, 

 

08.04.2019  PONIEDZIAŁEK

7.00    Za+ Annę Wilk – od parafian.

7.30    Za + Józefa Mijalskiego – od Kazimierza Stachurskiego z rodziną.

18.00  Za ++ męża Bernarda Pudlik w rocz. śmierci, rodziców Marię, Romana Świder, teściów Agnieszkę, Ryszarda Pudlik.

 

09.04.2019  WTOREK

7.00    Za ++ matkę Mariannę Kusak w rocz. śmierci, ojca Antoniego Kusak

7.30    Za ++ męża Henryka, rodziców, pokrew. z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za ++ Łucję Kusiak w 20 rocz. śmierci, syna Zygmunta Kusiak

 

10.04.2019  ŚRODA

7.00    Za + Stefana Kolarczyk z okazji 31 rocz. śmierci.

7.30    Za ++ rodziców Florentynę, Gerarda Chmiel, brata Jana, siostrę Irenę.

18.00  Za ++ rodziców Annę i Romana Urbańczyk, dziadków z obu stron.

18.30  Nowenna do św. Józefa.

 

11.04.2019  CZWARTEK

7.00    Za + Zofię Michalik – od Grażyny z rodziną.

7.30    Za + Józefa Mijalskiego – od Mirka z rodziną.

17.30  Adoracja NS.

18.00  Za + Joannę Kościelny – od parafian.

 

12.04.2019  PIĄTEK

7.00   

7.30    Za + Jana Dragon – od sąsiadów z ul Jankego 4.

17.15  Droga Krzyżowa.

18.00  Msza św. szkolna. Za ++ zalecanych w zaleckach przy Drodze Krzyżowej.

 

13.04.2019  SOBOTA

7.00    Ku Czci MB Fatimskiej o pokój na świecie i zgodę w rodzinach.

7.30    Za + Alojzego Siwy, ++ sąsiadów – od lokatorów z ul Sucharskiego 2.

12.30  Dziękczynna w intencji Stefana Sikora z ok. 90 rocz. urodzin.

17.00  Za ++ ojca Franciszka Maniurka w 30 rocz. śmierci, matkę Hildegardę, brata Piotra, dziadków
z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

14.04.2019  NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

6.30    Za + Annę Wilk – od koleżanek.

8.00    Za + Sonię Nieszporek – od lokatorów z ul Andersa 8.

9.15    Za Parafian.

10.30  Dziękczynna w intencji Zbigniewa Piątek z ok. 60 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski, prosząc o dalsze błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

12.00  Za + Stanisława Stokowskiego w 1 rocz. śmierci.

15.15  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00  Za ++ Józefa Młynarski w 1 rocz. śmierci, rodziców Rozalię i Józefa, siostry Krystynę i Natalię, brata Jana, bratową Pelagię, teściów Annę i Jana, szwagra Jana, szwagierkę Henrykę.

  

Zapamiętaj mnie (90 dni)