Intencje Mszalne

11.02.2018 r. - 18.02.2018 r.

 

 

11.02.2018  6 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30     W intencji chorych Parafian.

8.00     Dziękczynna w intencji Stefanii Majewskiej z ok. 95 rocz. urodzin – od syna z rodziną.

9.15     Za ++ Kazimierę i Józefa Nagrodzki.

10.30   Za + Ernesta Liszka w 18 rocz. śmierci.

12.00   Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci.

            Chrzest: Szymon Kupiec,  Kaja Nalepa,  Dominik Nowicki, 

13.00   Adoracja NS.

15.30   Nabożeństwo Eucharystyczne.

16.00   Za ++ męża Bronisława Kamińskiego w 2 rocz. śmierci, rodziców Marię i Władysława Kamiński, Emę i Arnolda Czerner.

            Roczek po Mszy św.: Hanna Gross,  Franciszek Piec.

 

12.02.2018  PONIEDZIAŁEK

7.00     Za ++ siostrę Annę w rocz. śmierci, matkę Marię, ojca Konrada, bratową Małgorzatę.

8.00     Za ++ rodziców Zofię i Antoniego Gaweł, ++ dziadków, pokrew. z obu stron.

8.30 do 18.00 Adoracja NS.

18.00   Za ++ mamę Marię Kolenda, ojca Jerzego, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

13.02.2018  WTOREK

7.00     Ku Czci MB Fatimskiej o pokój na świecie i zgodę w rodzinach.

8.00     Za + Zofię Głowala w 30 dzień po śmierci.

8.30 do 18.00 Adoracja NS

18.00   Za + Alojzego Kozaczyk z ok. urodzin.

 

14.02.2018  ŚRODA POPIELCOWA

7.00     Za ++ rodziców Agnieszkę i Franciszka Ludyga, Marię i Wiktora Gałbas i Jerzego Gałbas, rodzeństwo i pokrew. z obu stron.

8.00     Dziękczynna w intencji Heleny Białasik z ok. 70 rocz. urodzin, oraz o Boże błog. i zdrowie w rodzinie.

9.00     Dziękczynna w intencji Zofii Michalik z ok. urodzin.

18.00   Za + Teresę Liberacką.

19.00  

 

15.02.2018  CZWARTEK

7.00     Za + Romualda Michałowskiego – od brata Janka z rodziną.

8.00     Za ++ Kunegundę w rocz. urodzin, Franciszka Pudlik, syna Daniela.

17.30   Adoracja NS.

18.00   Za ++ matkę Wandę Kajzer w rocz. urodzin, ojca Ryszarda, szwagierkę Ewę, ++ z rodzin Kajzer, Kot, Renka, Górowicz, Lech.

 

16.02.2018  PIĄTEK

7.00     Za ++ Wilhelma, Brygidę Dikta, Maksymiliana, Zygmunta Beatę Malok, dziadków i pokrew. z rodzin Dikta, Pudlik, Malok i Flak.

8.00     Za ++ rodziców Wiktorię, Ryszarda Los, brata Romana, dziadków Annę, Franciszka Skowera, ciocię Agnieszkę, Leona Bacik, pokrew. Los, Skowera, Czernicki, Labuz, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.15   Droga Krzyżowa.

18.00   Za ++ rodziców Reginę i Stanisława Imiełowski, dziadków z obu stron, szwagra Ryszarda, pokrew.

 

17.02.2018  SOBOTA

7.00     Za + Romualda Michałowskiego – od rodziny Kłusków.

8.00     Za ++ Zofię i Stanisława Doniak, pokrew, z obu stron.

17.00   Za + Edwarda Bajer – od kolegów i koleżanek z pracy.

 

18.02.2018  1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU     REKOLEKCJE

6.30    

8.00    

9.15    

10.30  

12.00   Za + Zdzisława Zarębski.

15.15   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

16.00   Za + Helenę Wilner.

 

  

Poprzedni tydzień

 

 

4.02.2018 r. - 11.02.2018 r.

 

 

04.02.2018  5 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30 Za Parafian.

8.00 Dziękczynna w pewnej intencji.

9.15 Za ++ matkę Urszulę Turla w 2 rocz. śmierci, ojca Jana, babcię Gertrudę Czok w 9 rocz. śmierci, pokrew. i ++ z rodziny.

10.30 Za + Ludwika Wojtków z ok. urodzin.

12.00 Dziękczynna w intencji małżonków Eweliny i Romana z ok. 35 rocz. ślubu, ora o Dary Ducha Św. i opiekę Św. Rodziny dla dzieci i wnuków.

Roczek po Mszy św.: Wiktor Ślipko,  

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za ++ ojca Jana Skrobek w 10 rocz. śmierci, matkę Jadwigę, dziadków, pokrew. z obu stron.

 

05.02.2018  PONIEDZIAŁEK  Wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz.

7.00 Za ++ rodziców Wiktorię i Augustyna Klama, trzy siostry, pięciu braci, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 Za++ Kurta Mos, rodziców z obu stron.

18.00

 

06.02.2018  WTOREK  Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

7.00 Ku czci św. Antoniego w intencji Czcicieli.

8.00 Za ++ wnuka Michała z ok. urodzin, męża Alojzego, rodziców Annę i Józefa Wawoczny, pokrew.

18.00 Za ++ matkę Małgorzatę Kyj w 7 rocz. śmierci, ojca Gerarda, ++ z rodziny Parkosz, Bugdoł, Fabiańczyk, Toma i Dylong.

 

07.02.2018  ŚRODA

7.00 Dziękczynna w intencji Łukasza Proszowki z ok. 33 rocz. urodzin, oraz o Boże błog. dla żony Moniki i syna.

8.00

18.00 Za + Józefa Wołczański – od sąsiadów z ul Diamentowej.

 

08.02.2018  CZWARTEK

7.00 Za ++ rodziców Bertę i Pawła Jaguś, dziadków z obu stron.

8.00 Za ++ Piotra Pudlik, rodziców z obu stron.

17.30 Adoracja NS.

18.00

 

09.02.2018  PIĄTEK

7.00 Dziękczynna w intencji Jacka Ludygi z ok. urodzin, oraz o Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny.

8.00 Za + Stanisława Zabiegała.

18.00 Za + Henryka Paczula.

 

10.02.2018  SOBOTA  Wspomnienie św. Scholastyki, dz.

7.00 Za ++rodziców Józefa, Annę Siwy.

8.00 Za ++ matkę Magdalenę Cuber w 1 rocz. śmierci, ojca Rudolfa.

17.00 Za ++ matkę Lidię Dyksy w 1 rocz. śmierci, ojca Franciszka.

 

11.02.2018  6 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30 W intencji chorych Parafian.

8.00 Dziękczynna w intencji Stefanii Majewskiej z ok. 95 rocz. urodzin – od syna z rodziną.

9.15 Za ++ Kazimierę i Józefa Nagrodzki.

10.30 Za + Ernesta Liszka w 18 rocz. śmierci.

12.00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci.

Chrzest: Szymon Kupiec,  Kaja Nalepa,  Dominik Nowicki,  

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za ++ męża Bronisława Kamińskiego w 2 rocz. śmierci, rodziców Marię i Władysława Kamiński, Emę i Arnolda Czerner.

Roczek po Mszy św.: Hanna Gross,  Franciszek Piec.

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)